Logowanie

Polub nas na fcb!

Nowe zdjęcia na facebook'u!!
Lista mailingowa

Zapraszamy do zapisania się do naszej listy mailingowej! Dzięki niej informacje o ofertach specjalnych trafią do Twojej skrzynki!


Nazwa:

Email:

Wynajem projektorów Białystok

Share

Projektor multimedialny w Białymstoku i w okolicy na Twoim przyjęciu już od 50 zł

 

Wynajem projektorów Białystok

Coraz częściej przygotowując się do przyjęcia weselnego szukamy dodatkowych środków uatrakcyjnienia tego szczególnego wieczora. Pokaz tańca, Magik, Kabaret, czy pokaz barmański z pewnością urozmaici przyjęcie, bez względu na liczbę gości oraz miejsce, w którym się odbywa. Ale ślub jest jednym z tych rodzinnych wydarzeń, które ściąga najdawniej niewidziane ciotki, stryjeczne babki, dalekich kuzynów. Ludzi, którzy mimo więzów krwi, często nie wiedzą co się działo przez ostatnie lata u milusińskiego Kazia, którego pamiętali z opadającej pieluszki. Zaś w dniu, w którym duży Kazimierz staje na ślubnym kobiercu, pewnie chcieliby zadać mu wiele pytań, ale od czego by tu zacząć...?

Obecnie większość z nas posiada aparat cyfrowy z funkcją kręcenia filmów, co pozwala nam na rejestrację niemal każdego ważnego wydarzenia. Następnie zdjęcia i filmy piętrzą się na dyskach twardych i stosach płyt. Niejednokrotnie przyglądając się swoim zasobom, zadajemy sobie pytanie, czy kiedyś będziemy mieli okazję się im jeszcze przyjrzeć... Po co nam tyle tego... Cały ten materiał jest jednak kroniką naszego życia. Zbiorem obrazów, które precyzyjniej i szybciej niż słowa będą w stanie opowiedzieć naszą historię.

Pokaz filmowy z użyciem projektora multimedialnego pozwoli wszystkim zebranym w ekspresowym tempie, przynajmniej częściowo, nadrobić zaległości w kontakcie z nami oraz poznać drugą połówkę.
Dobrze dobrana muzyka będzie najlepszym narratorem.
Wzruszająca, ciepła i momentami zabawna 5-10-cio minutowa prezentacja potrafi zebrać historię od narodzin, poprzez pierwsze urodzinowe przyjęcie, przedszkole, choinkę z panem od WF-u ze sztuc


zną brodą przebranym za świętego Mikołaja, szkoły, studia, pierwsze spotkania, okres narzeczeństwa aż po dzień ślubu. Zostają niezapomniane wrażenia gości oraz pamiątka na całe życie dla Mł

Wynajem projektorów Białystok

odej Pary.

Chcecie przywitać gości w nieszablonowy sposób wprost z wielkiego ekranu? Możemy nagrać film, a następnie go odtworzyć podczas przyjęcia.
Postanowiliście, że tuż przed ślubem skoczycie ze spadochronem i nie wiecie jak powiedzieć o tym rodzicom, aby się specjalnie nie martwili? Jednak nie możecie się powstrzymać przed o


powiedzeniem o tym znajomym? Duży ekran i emocje towarzyszące przyjęciu mogą okazać się bardzo pomocne.Tylko wyobraźnia stanowi granicę możliwości wykorzystania wielkiego ekranu.

 


 

 

To wszystko już od 50 zł.

 

 

Interesujące?

 

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów!