Logowanie

Polub nas na fcb!

Nowe zdjęcia na facebook'u!!
Lista mailingowa

Zapraszamy do zapisania się do naszej listy mailingowej! Dzięki niej informacje o ofertach specjalnych trafią do Twojej skrzynki!


Nazwa:

Email:

Prezentacje weselne

Share

Prezentacje ślubne są wyśmienitym sposobem aby przedstawić gościom swoją drugą połówkę.

W toku znajomości gromadzimy wiele zdjęć i filmików które opowiadają naszą historię. Połączenie ich z podkładem muzycznym da przyjemną i treściwą opowieść zaprezentowaną za pomocą projektora multimedialnego podczas Państwa Wesela.

Prezentacja ślubna jest wyśmienitym prezentem zarówno dla weselnych gości ale również dla Was samych.

 

Należy pamiętać, że główna wartość takich prezentacji opiera się na sentymentalnym związku z obrazami i dźwiękami. Zbierając materiały należy kierować się przede wszystkim uczuciami. Prezentacja wyciskająca łzy wzruszenia u jednych, dla innych będzie nudna i niezrozumiała. Świadomość tego, że będą ją oglądali bliscy powinna dodawać otuchy:) Brak makijażu, ułożonych włosów czy nieostry kadr stają się nieważne w momencie gdy przestajemy postrzegać tylko oczami!

 

Charakter każdej prezentacji (ilość zdjęć, średni czas wyświetlania, rodzaje przejść miedzy zdjęciami, podkład muzyczny itp.) określany jest indywidualnie.

 

Koszt przygotowania podstawowej prezentacji wraz z zaprezentowaniem jej za pomocą projektora multimedialnego na Państwa przyjęciu weselnym to 300 zł.

 

Zapraszamy!