Logowanie

Polub nas na fcb!

Nowe zdjęcia na facebook'u!!
Lista mailingowa

Zapraszamy do zapisania się do naszej listy mailingowej! Dzięki niej informacje o ofertach specjalnych trafią do Twojej skrzynki!


Nazwa:

Email:

Share

 

Prezentacja Salonów Ślubnych  CYMBELINE, MON CHERI BOUTIQUE, BELLISSIMA EXCLUSIVE, WIKTORIA OUTLET – Grupa slubnasuknia.pl

www.slubnasuknia.pl

 

Suknia Ślubna Białystok - Salon Cymbeline

KONTAKT


ul Legionowa 30 pawilon 5

Telefon 85 742 86 67

 

Suknia Ślubna Białystok - Salon Mon Cheri

KONTAKT

 

ul Lipowa 20

Telefon 85 744 67 15

Suknia Ślubna Białystok - Salon Belissima

 

KONTAKT


Lipowa 31/33 lokal 2

Telefon 85 745 45 46

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Suknia Ślubna Białystok - Salon Wiktoria

KONTAKT


ul. Św. Rocha 31 p 116

Telefon 85 651 96 01

 

Grupa slubnasuknia.pl jest zbiorem autoryzowanych  salonów  mody ślubnej i wieczorowej, skupionych  pod jedną nazwą :  slubnasuknia.pl, które swoją bogatą  ofertę kierują do Pań  i Panów.


Salony grupy : slubnasuknia.pl, powstawały z pasji i z myślą o spełnianiu marzeń  przyszłej Panny Młodej i Pana Młodego.


Ten wyjątkowy dzień w życiu każdej Młodej Pary powinien być przygotowany z najwyższą starannością  i przede wszystkim z sercem.
W ofercie salony posiadają:

  • suknie ślubne  autorstwa najlepszych projektantów polskich i zagranicznych, dostępne do zakupu i wypożyczenia.


UWAGA NOWOŚĆ !

Od 1 października zostanie uruchomiony firmowy komis ślubny dla klientek grupy slubnasuknia.pl

 

 

  • męskie  garnitury z linii biznes i ceremonia, smokingi, fraki, surduty oferowane Panom Młodym oraz gościom weselnym. Umożliwiamy dobór wszelkiego typu akcesoriów ślubnych np. koszule z plisami, koszule klasyczne, spinki do mankietów, krawaty, kaskady, pasy smokingowe, muchy, fulary, kapelusze surdutowe, laski, męskie specjalistyczne  obuwie typu lakierki i inne.
  • stroje wieczorowe damskie ze znanych i lubianych firm, proponowane Starszej Druhnie i innym Członkiniom wesela. Zapraszamy do nas szczególnie Mamy, które cenią sobie doświadczenie stylistek w doborze strojów w rozmiarze L, Xl i XXL. Na zamówienie potrafimy sprowadzić każdy rozmiar.

 

Komponując strój bierzemy pod uwagę przede wszystkim oczekiwania klientów oraz ich indywidualność, osobowość, typ urody.


Panna Młoda tego wyjątkowego dnia powinna wyglądać najpiękniej. Dla tego dbamy o każdy jej szczegół.


Do wymarzonej sukni dobierzemy odpowiedni welon, toczek albo stroik. Dopasujemy biżuterię. Zadbamy o wygodne obuwie – przecież czeka ją cała noc szalonej zabawy. Znajdziemy odpowiednie okrycie na chłodniejszy dzień i wszystkie inne dodatki, typu halka, pończochy, podwiązka, przypinki dla starszych, kotyliony dla gości weselnych i rodziców.


Zapewnimy dla najbardziej wymagającej Panny Młodej opiekę zaprzyjaźnionej, projektantki, która wspólnie z Młodą zrealizuje marzenia dotyczące stylizacji stroju ślubnego. W razie potrzeby umówimy do wizażystki, fryzjera, masażystki, dietetyczki. Podpowiemy jak zorganizować wyjątkowy wieczór panieński. Jesteśmy związane emocjonalnie  z klientkami aż do dnia wesela. Wspólnie konsultujemy się i wymieniamy doświadczeniem. Aby jak  najlepiej wszystko zorganizować. Nie zapomnieć o żadnym detalu.


Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom i wieloletniemu doświadczeniu w branży ślubnej dostarczamy klientom wspaniałego samopoczucia na weselu i satysfakcji z perfekcyjnego wyglądu, w tak ważnym dniu, jakim jest dzień własnego ślubu.

 

Polub nas na facebooku :)

Ślubna Suknia Na Facebooku