Logowanie

Polub nas na fcb!

Nowe zdjęcia na facebook'u!!
Lista mailingowa

Zapraszamy do zapisania się do naszej listy mailingowej! Dzięki niej informacje o ofertach specjalnych trafią do Twojej skrzynki!


Nazwa:

Email:

Share

 

Salon Fryzjerski Studio b.

 

Salon fryzjerski Studio b Białystok

KONTAKT


Profil na facebooku

Telefon 502 089 047


Salon fryzjerski Studio b Białystok

 

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego salonu by w tym wyjątkowym dniu stworzyć na waszych głowach wyjątkowe i niepowtarzalne fryzury ślubne.

 

Chcemy by każda panna młoda mogła cieszyć się fryzurą idealnie dopasowaną do jej potrzeb i oczekiwań. Zależy nam by nasze doświadczenie i fachowa porada pomogły wam wybrać coś naprawdę wyjątkowego a zarazem naturalnego, bez wymuszonych udziwnień i nadmiaru kosmetyków do stylizacji.

 

Ścisła współpraca z marką LOREAL PROFESSIONNEL pozwala nam na ciągłe udoskonalanie naszych umiejętności i podążanie za najnowszymi trendami. Dowodem tego jest otrzymanie prestiżowego certyfikatu SALON EXPERT potwierdzającego profesjonalizm i nieustanne doskonalenie naszego warsztatu pracy.

 

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości służymy radą i pomocą dotyczącą zarówno fryzury jak i dodatków do włosów.

 

Gwarantujemy indywidualne podejście jak też trwałość i solidne wykonanie każdej fryzury w miłej i przyjaznej atmosferze.Pozdrawiamy i zapraszamy Błażej ,Ania i Paulina

 

 

 

Salon fryzjerski Białystok - Studio b

Salon fryzjerski Białystok - Studio b Salon fryzjerski Białystok - Studio b