Logowanie

Polub nas na fcb!

Nowe zdjęcia na facebook'u!!
Lista mailingowa

Zapraszamy do zapisania się do naszej listy mailingowej! Dzięki niej informacje o ofertach specjalnych trafią do Twojej skrzynki!


Nazwa:

Email:

Dobra Kwiaciarnia Białystok

Share

 

Dobra Kwiaciarnia Białystok

Gajowa 8

 

Dobra Kwiaciarnia BIałystok

KONTAKT


www.kwiaciarniagajowa8.pl

www.sklep.kwiaciarniagajowa8.pl

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Telefon 85 674 78 14

Kom 696 031 066

Kwiaciarnia Gajowa 8

 

Rodzinne zamiłowanie do roślin – od tego się zaczęło.

Nie spoczęliśmy na rozmarzonych spojrzeniach posyłanych w kierunku naszych zielonych przyjaciół. Z łatwością ukończyliśmy cykle specjalistycznych kursów florystycznych czego dowodem są liczne certyfikaty.

Każde ważne życiowe wydarzenie, we właściwej oprawie kwiatowej, jest tym bardziej wyjątkowe dlatego też, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dużym zaangażowaniem.

 

Nasi klienci szykując się do takich wydarzeń jak:

  • chrzciny
  • komunia
  • bierzmowanie
  • święta Wielkanocy czy Bożego Narodzenia
  • ślub
  • czy ostatnie pożegnanie

mogą liczyć z naszej strony na fachową poradę oraz dołożenie wszelkich możliwych starań aby szybko i bezproblemowo zrealizować ich zlecenia.

 

Dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów. Wystarczy jeden telefon, krótka rozmowa, a wybrana kompozycja kwiatowa zostanie dostarczona przez nas we wskazane miejsce i to bez dodatkowych opłat.

Dla Państw wygody uruchomiliśmy sklep internetowy w którym liczne zdjęcia pozwolą w domowym zaciszu bądź podczas przerwy w pracy wybrać ulubioną kompozycję, zamówić ją, dokonać płatności i odebrać ją osobiście w naszej kwiaciarni bądź określić adres dostawy.

 

Pewnie część z Państwa uśmiecha się myśląc, że i tak w te szczególne dni będzie musiało rozejrzeć się za butelką odpowiedniego wina i tu niespodzianka. Jako, że właściwe wino stanowi doskonały dodatek do bukietu – można je nabyć również i u nas.

 

Gajowa 8 - Kwiaty na każdą okazję!

 

Zapraszamy!!

 

Kwiaciarnia Gajowa 8
Kwiaciarnia Gajowa 8