Logowanie

Polub nas na fcb!

Nowe zdjęcia na facebook'u!!
Lista mailingowa

Zapraszamy do zapisania się do naszej listy mailingowej! Dzięki niej informacje o ofertach specjalnych trafią do Twojej skrzynki!


Nazwa:

Email:

Catering Białystok

Share

 

 

Calamari Catering - Smacznego!

 

Calamari Catering

KONTAKT


www.calamaricatering.pl

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Telefon 781 498 792

Calamari Catering

 

 

Działalność w branży gastronomicznej rozpoczęliśmy w 2008 roku.

 

Nasze usługi koncentrują się na czterech podstawowych obszarach.

  • Zajmujemy się obsługą imprez okolicznościowych,
  • Żywieniem zbiorowym,
  • Prowadzeniem bufetów i stołówek
  • Produkcją garmażeryjną.

 

Imprezy okolicznościowe organizujemy zarówno w formie kameralnych uroczystości rodzinnych jak i rozbudowanych bankietów firmowych.

 

Posiadając niezbędne doświadczenie oraz sprzęt do organizacji cateringu potrzebujemy jedynie wyznaczenia miejsca i daty rozpoczęcia imprezy.

 

Dysponując nowoczesnym i dobrze wyposażonym zapleczem cateringowym realizujemy usługi żywienia zbiorowego. Z naszej oferty korzystają zarówno szkoły i instytucje publiczne jak i firmy prywatne. Każdego dnia dostarczamy naszym klientom kilkaset zestawów obiadowych.

 

Nasza firma prowadzi obecnie trzy bufety, w których serwujemy smaczne, domowe obiady.

 

Nieustająco poszukujemy nowych możliwości rozwoju. Produkcją garmażeryjną zajmujemy się niespełna dwa lata. Jest to jednak najbardziej dynamicznie rozwijająca się część działalności. Nasze wyroby można kupić zarówno w sklepie firmowym (www.garmazerkasmaczna.pl) jak i w naszych sklepach partnerskich. Przy produkcji garmażeryjnej bazując na naszych domowych, rodzinnych przepisach nie stosujemy konserwantów.

 

Calamari Catering 2

Planujesz imprezę plenerową? Zapraszamy!

 

Krótko rzecz ujmując – powiedz nam proszę gdzie – reszta należy do nas.

 

Catering na świeżym powietrzu może w doskonały sposób uatrakcyjnić każde przedsięwzięcie. Dysponujemy zarówno odpowiednim sprzętem jak i doświadczeniem, aby jedynym zmartwieniem gospodarza uroczystości był wybór momentu rozpoczęcia przyjęcia.

 

Z miłą chęcią zorganizujemy zarówno niedużą imprezę grillową jak również przyjęcie weselne, poprawiny oraz eleganckie i ekskluzywne garden party. Zapewniamy namioty, ogrzewanie, stoły, krzesła, nagłośnienie, zastawę, obsługę kelnerską jak i serwis sprzątający. Na świeżym powietrzu zawsze dobrze udaje się pieczenie prosiaka lub pyszne słodkie desery z grilla :-)

 

Calamari Catering 3

 

Miłośników żeglarskiej przygody zapraszamy do Tawerny Portowej

 

Tawerna powstała pod koniec lat 90-tych. Od początku istnienia myślą przewodnią lokalu (wcześniej jako Ryczące Czterdziestki) była integracja braci żeglarskiej poprzez promowanie kultury marynistycznej. Żeglując w niejednym sztormie dobrze wiemy, jak ważny jest bezpieczny port.

 

Tawerna to właśnie taka przystań, gdzie przy kominku można przeczekać niejedną zawieruchę. To również miejsce, w którym każdy znajdzie chwilę wytchnienia i oderwie się od codzienności. Z drugiej strony zaś Tawerna Portowa, to muzyka na żywo, degustacje win, imprezy charytatywne, gwar nadmorskich ulic oraz wspomnienia z minionych rejsów.

 

Co roku organizujemy rejsy morskie dla naszych gości. W zeszłym roku płyneliśmy z Saint Malo do Dublina, dwa lata temu na Pogorii po Morzu Śrudziemnym. W tym roku płyniemy na jachcie Rubin na Islandię - www.islandia2012.pl - zapraszamy.

 

 

Zajmujemy się również żywieniem zbiorowym firm

 

Niniejsza usługa dedykowana jest firmom i instytucjom publicznym, którym zależy na budowaniu wizerunku pracodawcy godnego zaufania jak i pozytywnej atmosfery pracy wewnątrz organizacji.

 

Wspólny lunch czy też przerwa obiadowa nie tylko korzystnie wpływa na integrację zespołu ale również jest miejscem gdzie nieraz, w luźnej atmosferze, rodzą się fantastyczne pomysły i sposoby na ich realizację. To one bywają często przyczynkiem do szybszego i sprawniejszego rozwoju firmy. Ponieważ każda z organizacji ma swoją niepowtarzalną specyfikę i potrzeby, zakres oferowanych rozwiązań jest bardzo szeroki. Rozpoczyna się on od dostarczania posiłków profilaktycznych (zgodnych z wymaganiami formalno-prawnymi), poprzez dania w opakowaniach jednorazowych a na całościowym prowadzeniu stołówki kończąc.

 

Wiemy, że rynek wymaga od naszych partnerów biznesowych wyjątkowej elastyczności. Dlatego też i my staramy się dobrać rozwiązania cateringowe w najwyższym stopniu wspierające biznes naszych klientów.

 

 

Przygotowywane przez nas obiady trafiają również do szkół

 

Chociaż zapewnienie wyżywienia przez palcówki oświatowe nie jest ich głównym zadaniem a jego jakość nie świadczy o poziomie nauczania, wpływać może na sposób postrzegania danej szkoły.

 

Również w szkolnictwie zaobserwować można rosnący poziom konkurencji a o wyborze konkretnej szkoły decydują często drobne szczegóły oraz opinia jaką cieszy się wśród potencjalnych zainteresowanych. Z drugiej strony samodzielne prowadzenie stołówki przez jednostkę oświatową nastręczać może sporo trudności. Dotyczyć to może między innymi zatrudnienia odpowiedniej kadry kucharskiej oraz nieustające monitorowanie jakości i cen surowców. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na koszty eksploatacji i zużycia sprzętu oraz na całościowy nadzór nad jakością serwowanych dań i realizacją wszystkich niezbędnych wymogów systemu HACCP.

 

Współpracę z placówkami oświatowymi rozumiemy, jako wsparcie w kreowaniu dobrej opinii o niej, poprzez  smaczne i świeże dania w urozmaiconym menu, dostosowanym do potrzeb i smaków dzieci w wieku szkolnym.

idla