Logowanie

Polub nas na fcb!

Nowe zdjęcia na facebook'u!!
Lista mailingowa

Zapraszamy do zapisania się do naszej listy mailingowej! Dzięki niej informacje o ofertach specjalnych trafią do Twojej skrzynki!


Nazwa:

Email:

Fotografia Ślubna na Slubne-Podlaskie.pl

Share

Fotografia ślubna jest zajęciem pozwalającym mi znaleźć się bliżej wyjątkowych chwil i nakłada na mnie odpowiedzialność za właściwe ich utrwalenie.


Jako fotograf na wesele staram się zapewnić możliwie najwyższą jakość przygotowywanych przeze mnie pamiątek. W pracy posługuję się 2. cyfrowymi lustrzankami, zbiorem dedykowanych obiektywów oraz zestawem lamp błyskowych, które współpracują ze sobą bezprzewodowo. Dzięki temu zestawowi mogę otrzymać wyrazisty i jasny obraz nawet bardzo dynamicznej sytuacji pomimo braku światła zastanego. Ostateczne opracowanie zdjęć następuje przy pomocy profesjonalnego oprogramowania Adobe Photoshop Lightroom na wysokiej jakości monitorze marki Eizo.


Zapraszam do obejrzenia moich przykładowych zdjęć ślubnych oraz innych prac w dziale o mnie.


Oferta na zdjęcia ślubne:

W skład pakietu podstawowego wchodzą:

 • zdjęcia podczas błogosławieństwa w domu Panny Młodej oraz Pana Młodego;

 • zdjęcia w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz w świątyni;

 • zdjęcia podczas Przyjęcia Weselnego (do ostatniej tańczącej pary);

 • zdjęcia plenerowe innego dnia;

 • opracowanie graficzne przy pomocy programu Adobe Lightroom wyselekcjonowanych 150 zdjęć ze ślubu oraz przyjęcia i dodatkowo 25 zdjęć z sesji plenerowej;

 • stworzenie i udostępnienie galerii internetowej;

 • prezentacja wyselekcjonowanych zdjęć w postaci filmu DVD z podkładem muzycznym;

 • przygotowanie indywidualnej okładki do płyty ze zdjęciami i prezentacją.
U mnie nie musicie Państwo czekać na swoje zdjęcia ślubne. Standardowo przekazuje wszystkie zdjęcia zgrane na płyty DVD na koniec przyjęcia weselnego oraz na koniec sesji plenerowej. Dzięki temu, będą Państwo w stanie „na gorąco” obejrzeć rezultaty naszej wspólnej pracy i raz jeszcze przeżyć te wyjątkowe chwile, a także szybciej wybrać kadry, które posłużą do stworzenia internetowej galerii oraz osobnej prezentacji na DVD.

Wybrane zdjęcia należy przekazać mi na płycie DVD bądź dostarczyć na pendrive`ie. Nie należy ich zmniejszać, ani zmieniać ich nazw.

Ważne jest to, aby zastanowili się Państwo nad podkładem muzycznym do prezentacji. Standardowo umieszcza się od 3 do 5 utworów. W przypadku, gdy wybranie własnych typów nastręczy trudności – dobiorę coś wedle własnego uznania, sugerując się repertuarem z przyjęcia weselnego.

Finalnie, opracowane zdjęcia przekazywane Państwu, przygotowane są do wydruku w wybranych laboratoriach fotograficznych. Każdy z punktów korzysta z innych maszyn, przez co jasność oraz kolory tych samych zdjęć, wydrukowanych w różnych punktach, mogą być różne. Mniej wrażliwe na odchyłki są drukarki fotograficzne (pracujące na oryginalnych komponentach). Jakość druku zdjęć nawet na urządzeniach do domowego zastosowania potrafi być lepsza niż wydruków z laboratoriów fotograficznych. Istotną różnicą jest cena pojedynczego zdjęcia – zazwyczaj wielokrotnie wyższa przy wydruku w domowych warunkach.


Galeria internetowa może zostać stworzona w dwóch wariantach:

 • powszechny dostęp - Państwa zdjęcia będą dostępne bezpośrednio z poziomu mojej strony. W takim układzie zainteresowanym trzeba będzie podać nazwę: www.slubne-podlaskie.pl i skierować ich do działu – Foto/Galeria Ślubna, gdzie powinni wybrać Państwa imiona. Goście będą mogli samodzielnie pobrać zdjęcia w niewielkiej rozdzielczości. Zaoszczędzi to Państwu czasu przy wysyłaniu zdjęć za pośrednictwem e-maila.

 • ograniczony dostęp – dostęp do galerii będzie możliwy poprzez konkretny link. Istnieje możliwość utrudnienia odwiedzającym galerię pobrania zdjęcia. W ten sposób, będziecie mogli zdecydować, które zdjęcia będą mieli poszczególni odwiedzający.


Fotoksiążka jest ciekawą opcją. Niepowtarzalna pozycja na półce. Estetyczna i spójna forma zawierająca zdjęcia z uroczystości, reprodukcje zdjęć z dzieciństwa, ulubione cytaty, aforyzmy, komentarze, opisy oraz życzenia od gości (np. w formie skanów książki z życzeniami z wesela) itp. Przed wydrukiem otrzymacie Państwo elektroniczną wersję książki w celu zatwierdzenia.


Inną formą pamiątki jest duży wydruk jednego zdjęcia lub kolażu. Pozycja taka może znaleźć miejsce w Państwa sypialni, albo stać się bardzo efektownym prezentem dla bliskich.


Poniżej znajdują się podstawowe elementy mojej oferty.

Na życzenie istnieje możliwość przygotowania indywidualnej kalkulacji.

Wykonuję zdjęcia na terenie całego kraju i nie tylko.Istnieje możliwość rozszerzenia pakietu standardowego o dodatkowe opcje

(poniżej podane ceny obowiązują wyłącznie w przypadku połączenia z pakietem standardowym):

 

Dodatkowy fotograf w dniu ślubu.

300,00 zł

Zaimprowizowanie studia fotograficznego na przyjęciu weselnym

Rozwiązanie to umożliwi wykonanie najwyższej jakości zdjęć Pary Młodych z gośćmi weselnymi (w skład studia wchodzą – specjalne statywy, tło fotograficzne, do 4 lamp studyjnych z kompletem modyfikatorów światła) - usługa dostępna tylko w przypadku odpowiedniego miejsca w domu weselnym.

200,00 zł

 

 

Zwiększenie ilości wybranych i opracowanych zdjęć (opłata za każde 25 sztuk).

100,00 zł

Sesja narzeczeńska – jest to wyśmienity sposób na oswojenie się z obecnością obiektywu.

Dzięki sesji narzeczeńskiej zobaczycie jak pracuję. Prościej będzie nam się porozumieć w dniu ślubu, a dzięki temu, łatwiej o lepsze ujęcia.

250,00 zł

 

  Zamówienie odbitek papierowych w formacie 15 x 21 cm (cena za każde 50 sztuk).

100,00 zł

  Zamówienie foto książki.

indywidualnie

Zamówienie dodatkowych płyt z nagranymi zdjęciami oraz prezentacją w formie filmu.

30,00 zł/sztuka

  Zlecenie wykonania prezentów dla gości weselnych/rodziców/dziadków/chrzestnych – wyceny indywidualne – opis propozycji w dziale – porady/prezenty.

indywidualnie

 

Niestandardowe pakiety zdjęć:

Ceremonia wyłącznie w Urzędzie Stanu Cywilnego lub w Świątyni

 

400,00 zł

 

dodatkowo zdjęcia z błogosławieństwa w domu

100,00 zł

 

zdjęcia zebrane w prezentację na DVD + galeria internetowa

150,00 zł

Sesja narzeczeńska (w cenie oferuję sesję zdjęciową realizowaną w plenerze, w lokalu bądź w fotograficznym studio) – ok 150 zdjęć przekazanych na płycie, z czego 30 wyselekcjonowanych zostanie opracowanych i przygotowanych do wydruku. W cenie przygotowanie galerii internetowej).

350,00 zł

Reportaż z wieczoru panieńskiego/kawalerskiego (w cenie oferuję sesję zdjęciową realizowaną w plenerze, w lokalu bądź w fotograficznym studio) – ok 150 zdjęć przekazanych na płycie, z czego 30 wyselekcjonowanych zostaje opracowanych i przygotowanych do wydruku. W cenie przygotowanie galerii internetowej).

350,00 zł

 

Zapraszam również do zapoznania się z moją ofertą na zdjęcia okolicznościowe:

Zdjęcia z okresu ciąży (zdjęcia przy oświetleniu studyjnym, w studio, bądź w Państwa domu. W cenie oferuję wykonanie ok 150 zdjęć, z czego 30 wybranych, opracowanych graficznie i przygotowanych do druku; galeria internetowa oraz 10 wydruków w formacie 15x21).

350,00 zł

Chrzest – reportaż ze świątyni, oraz uroczystego obiadu (wykonanie ok 150 zdjęć, 30 wyselekcjonowanych zostanie opracowane komputerowo i przygotowane do druku. W cenie przygotowanie galerii internetowej oraz 30 odbitek w formacie 15x21 cm)

350,00 zł

Zdjęcia portretowe (w cenie oferuję sesję w studio, bądź w Państwa domu podczas której wykonam ok 150 zdjęć, 30 wyselekcjonowanych zostanie opracowane komputerowo i przygotowane do druku oraz przekazane na płycie DVD – na życzenie istnieje możliwość przygotowania galerii internetowej).

350,00 zł

 

Koszt dojazdu poza Białymstokiem to 0,80 zł/km liczone w obie strony.

 

Zachęcam do regularnego odwiedzania strony i naszego profilu na facebooku, w celu zapoznawania się z bieżącymi promocjami!!!!